Besöksadress

Klammerdammsgatan 26

30242 Halmstad

Lagercentral

Västervallvägen 2

302 50 Halmstad

Växel

035- 17 60 00

info@kronleins.se

Postadress

Krönleins Bryggeri AB

 

Box 253

30 107 Halmstad

SWEDEN

Order

020- 25 55 55

order@kronleins.se

-

-

Restaurang

Halland/Västra Götaland/ Jönköpings län:

Nico Grgic 0708 - 100058, nikola.grgic@kronleins.se

Skåne/Blekinge/Kronoberg/Kalmar län:

Fredrik Wittfjord 0708 - 100055, fredrik.wittfjord@kronleins.se

Östergötland/Västervik/Stockholm-Mälardalen:

Johan Ullman 0708- 100057,  johan.ullman@kronleins.se

-

-

Dagligvaruhandel

Västsverige samt Värnamo/Jönköping:

Jörgen Bartholdsson 0708 - 100022, jorgen.bartholdsson@kronleins.se

Skåne:

Mattias Larsson 0708 - 100024, mattias.larsson@kronleins.se

Småland/Blekinge/Östergötland:

Sandra Lassen Jatkola 0708- 100057, sandra.lassenjatkola@kronleins.se

-

-

Export

Frågor gällande export och private label kontakta export@kronleins.se

-

-

Fakturering

Kontakta vår fakturering 035- 17 60 13 vid felaktig faktura eller fråga om fakturainnehåll.

fakturering@kronleins.se

-

-

Kundreskontra

Kontakta vår kundreskontra 035- 17 60 20 vid frågor om betalning, påminnelse eller räntefaktura.

kundreskontra@kronleins.se

Krönleins Bryggeri AB
Box 253
301 07 HALMSTAD


Besöksadress: 
Klammerdammsgatan 26
Halmstad

Växel: 035-17 60 00
Fax: 035-17 60 01
Order: 020-25 55 55
E-post: info@kronleins.se

Order ring: 020- 25 55 55 eller maila: order@kronleins.se

Följ oss

  • Facebook
  • Instagram